Добкін каже, що сам напрошується на допит та обшук ГПУ

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін заявив, що слідчі коректно проводили обшуки у його будинку в Харкові
Depo.Влада
29 вересня 2016 11:37
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам в кулуарах парламенту, передає depo.ua.

"18 листопада 2014 року 2014 було відкрите кримінальне провадження, по якому 15 вересня у Харкові були проведені масові обшуки... Ніяких обшуків в будинку моєї матері не було ініційовано. В цьому будинку з самого початку його будівництва проживає моя сім`я. Там більше нікого немає. Цю адресу прекрасно знає ГПУ, тому що цей будинок з конкретною адресою записаний у моїй декларації і знаходиться у вільному доступі у Раді.  рівно рік тому на цей будинок був здійнений напад невстановлених осіб, які намагались штурмувати мій будинок і закидали його петардами та світлошумовими гранатами. Кримінальна справа, яку розслідує ГПУ, розслідується саме за цим фактом. Вони (слідчі, - ред.) прийшли до мене, навіть знаючи, що проводити обшуки у мене неможна, тому що статус нардепа вимагає особливої процедури. До речі, слідчі вели себе дуже коректно. І коли я надав документи, що я тут проживаю, вони сказали, що будуть радитись з керівництвом, як їм закрити провадження", - розповів Добкін.

Він також повідомив, що ГПУ жодного разу не викликала його на допит, тому він сам надавав письмові пояснення у зазначеній справі. "Втомившись чекати, щоб я дав пояснення, в сам добровільно вже двічі дав письмові пояснення в ГПУ. Вчора я зереєстрував прохання, щоб мене допитали у цій кримінальній справі, якщо буде потрібно - мою дружину, і дав добровільну згоду на проведення будь-яких обшуків", - заявив нардеп.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада