До справ Савченко та Сенцова повинні підключити міжнародний трибунал, - адвокат

Адвокат української льотчиці і народного депутата Надії Савченко Ілля Новіков вважає, що у справах Сенцова і Савченко із часом створять великий міжнародний трибунал, який розгляне, коли, як і в чому судова влада Росії порушила закон
Depo.Влада
28 серпня 2015 20:25
ФОТО: depo.ua
До справ Савченко та Сенцова повинні підключити міжнародний трибунал, - адвокат
До справ Савченко та Сенцова повинні підключити міжнародний трибунал, - адвокат

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У перспективі, думаю, буде велике міжнародне розслідування справи Сенцова, справи Савченко, інших справ, під час якого детально розглянуть, хто, коли і в чому порушував закон", - сказав Новіков.

Окрім того, адвокат зауважив, що в Росії незабаром пройде низка процесів над громадянами України, і їх треба висвітлювати так само детально, як процеси Савченко та Сенцова.

"Дуже важливо, щоб ЗМІ не забували про Карпюка і Клиха і якомога детальніше висвітлювали хід їх справи. Так само, як це зараз відбувається зі справою Савченко і справою Сенцова", - підкреслив Новіков.

За його словами, перепони створює слідство РФ, щоб не пустити адвокатів до Миколи Карпюка і Станіслава Клиха (обвинувачених у тому, що вони брали участь у Чеченській війні на стороні Басаєва).

"Оскільки максимальний термін тримання під вартою до суду - півтора року, СКР саме зараз заявив, що слідство закінчене. Справа слухатиметься в Чечні. Карпюк і Клих нарівні з Савченко, Сенцовим, Кольченком та іншими, включені МЗС України до списку політичних в'язнів", - наголосив адвокат.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua