До розшуку екс-голови НБУ Соркіна і банкіра Курченка Агафонова долучилася СБУ

Співробітники Служби безпеки України здійснюють розшук колишнього голови Національного банку України Ігоря Соркіна та голови правління ПАТ "Реал банк" Володимира Агафонова

Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ, передає depo.ua.

Кримінальне провадження, яке розслідується Генпрокуратурою спільно з СБУ, відкрито за фактом заволодіння Соркіним та Агафоновим коштів Нацбанку України та ПАТ "Аграрний фонд" у розмірі 2,8 мільярда гривень. Розкрадання грошей відбувалось за попередньою змовою учасниками злочинної організації, створеної власником ПАТ "Реал банк" та ПАТ "Брокбізнесбанк" Сергієм Курченком.

Ігор Соркін підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України.

Володимиру Агафонову інкримінуються кримінальні правопорушення за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 255 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Співробітниками Служби безпеки України вживається комплекс заходів для встановлення їхнього місця перебування, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 7 вересня Соркіну і Агафонову було винесено повідомлення про підозру у створенні злочинної організації, заволодінні чужим майном у особливо великих розмірах та інших злочинах. Обох оголошено у розшук.

8 вересня, Генеральна прокуратура України звернулася до суду з проханням арештувати Ігоря Соркіна і Володимира Агафонова.

Зазначимо, процедура ліквідації "Реал банку" почалася у травні 2014 року.

Ігор Соркін очолював Нацбанк  з 11 січня 2013 по 24 лютого 2014 року.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.