До підвищення тарифів влада має навести лад на держпідприємствах, - "Наш край"

Перед тим як підвищувати тарифи для населення, потрібно навести лад і викорінити корупцію на підприємствах, що належать державі
Depo.Влада
21 червня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак, коментуючи численні арешти у справі ПАТ "Укргазвидобування".

Він нагадав, що через корупційні схеми у "Укргазвидобуванні" державний бюджет щороку втрачав понад 40 млрд грн. "Втрати дорівнюють сумі субсидій, передбаченої держбюджетом на 2016 рік. До підвищення тарифів влада має навести лад та викорінити корупцію на підприємствах, що належать державі", – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії наголосив, що у ситуації, коли квітне корупція, підвищувати тарифи на газ та комунальні послуги неприпустимо. "Натомість Кабмін, прикриваючись ринковою необхідність, підвищував тарифи на український газ. Тобто статки олігархів, які й так не бідували з українським газом, ще більше зростуть", – наголосив Мазурчак.

"Наш край" вимагає від уряду скасувати нещодавнє підвищення тарифів, провести ретельну перевірку державних підприємств та нарешті взятись за знищення корупції.

"Влада має навести лад на підприємствах, що належить державі, а лише потім говорити про підвищення тарифів. Подолання системної корупції сприятиме вивільненню коштів, які можна буде залучити, наприклад, на енергомодернізацію і не брати під це міжнародні кредити", – підсумував Олександр Мазурчак.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада