До мерій 13 міст також можна буде подати електронну петицію

В Україні триває впровадження електронної системи для подання місцевих петицій
Depo.Влада
16 жовтня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Державного агентства з питань електронного урядування України. 

Так, уже 13 міст України, серед яких Луцьк, Вінниця, Тернопіль, Тростянець, Дніпродзержинськ, Миргород, Долина, Павлоград та інші, висловили готовність використовувати єдину систему місцевих петицій e-dem.in.ua. Її запустять в пілотному режимі у цих містах.

"Місцеві петиції - це значне випробування на демократичну зрілість як для місцевих органів влади, так і для місцевих громад. Досвід петицій до Президента України показав великий попит на цей інструмент серед громадян. Скоро петиції запрацюють по містах України, і жителі відповідних громад зможуть у новий ефективний і демократичний спосіб особисто впливати на місцеві управлінські рішення", - сказав голова агентства Олександр Риженко.

Нагадаємо, що 24 липня Президент Петро Порошенко підписав закон про електронний обіг та електронну петицію. Система місцевий петицій створена в рамках програми "Електронний уряд для підзвітності влади та участі суспільства" (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується фондами "Східна Європа" та InnovaBridge спільно з Держагентством електронного урядування.

Останні новини політики читайте у рубриці Вл