До літа все керівництво Харківської ОДА пройде люстраційну перевірку

Все керівництво Харківської обласної державної адміністрації пройде люстраційну перевірку до кінця весни поточного року
Depo.Влада
24 березня 2015 08:07
ФОТО: depo.ua
До літа все керівництво Харківської ОДА пройде люстраційну перевірку
До літа все керівництво Харківської ОДА пройде люстраційну перевірку

Про це повідомила перший заступник директора департаменту масових комунікацій Харківської ОДА Вікторія Аннопольська, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"23 березня стартує перевірка керівників структурних підрозділів обладміністрації, вона триватиме до 29 травня", - повідомила Аннопольська.

Першими пройдуть перевірку заступники голови Харківської обладміністрації, заступники керівника апарату, начальники відділів та завідуючий сектору апарату Харківської ОДА.

З 1 червня стартує люстраційна перевірка перших заступників і заступників керівників структурних підрозділів Харківської ОДА, заступників начальників відділів і головних спеціалістів відділів та сектору апарату Харківської ОДА. На неї відведено найбільший термін - до 30 грудня 2016 року.

Раніше голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін заповнив заяву про проведення щодо нього процедури громадської люстрації.

Нагадаємо, напередодні міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин доручив провести в апараті Міністерства енергетики і вугільної промисловості України перевірки, передбачені законом України "Про очищення влади".