До коаліції партій Нємцова і Навального приєднаються ще дві політсили

Партія "Демократичний вибір" і "Партія 5 грудня" увійдуть в коаліцію РПР-ПАРНАС і "Партії прогресу" для формування єдиного списку кандидатів на майбутніх виборах 2015-2016 року
Depo.Влада
17 квітня 2015 20:16
ФОТО: depo.ua

Про це  повідомив член бюро федеральної політради РПР-ПАРНАС Ілля Яшин, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

Раніше в п'ятницю стало відомо, що РПР-ПАРНАС і "Партія прогресу" Олексія Навального домовилися про формування єдиних списків кандидатів на майбутніх виборах, в тому числі, на виборах в Держдуму в 2016 році. Представники опозиції чекають, що найближчим часом до процесу консолідації перед виборами приєднаються й інші демократичні опозиційні партії та групи.

"Що стосується наших нових союзників, то заявила про приєднання до коаліції партія "Демвибор", найближчим часом ми чекаємо заяву від "Партії 5 грудня", і продовжимо переговори з нашими найближчими союзниками, зокрема, з Геннадієм і Дмитром Гудковими, з представниками Михайла Ходорковського і з ним самим, з нашими колегами з "Відкритої Росії". Сподіваємося, що коаліція розшириться і буде більш згуртованою, більш широкою", - сказав співрозмовник агентства.

Зараз у Москві проходить засідання федеральної політради РПР-ПАРНАС, в ньому беруть участь і представники "Партії прогресу". На засіданні обговорюють хід розслідування вбивства співголови РПР-ПАРНАС Бориса Нємцова і питання про увічнення його пам'яті, а також коаліційну політику і питання про скликання партійного з'їзду.

Член Партії прогресу Леонід Волков повідомив у своєму мікроблозі в Twitter, що політрада РПР-Парнас одноголосно схвалила коаліційну угоду "Партії прогресу" і ПАРНАС.