До 8 березня Порошенко вручив нагороди видатним українкам

Президент України Петро Порошенко напередодні Міжнародного жіночого дня зустрівся з видатними жінками, серед яких — учасниці АТО, волонтери, медики, вчителі, артисти та спортсмени, і привітав їх з прийдешнім святом
Depo.Влада
4 березня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє  depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"З тими випробуваннями, які послав Україні Господь, країна перетворилася на націю воїнів, і роль та місце жінки в цьому є дуже особливими", - зазначив Порошенко.

Президент підкреслив, що "у війни не повинно бути жіночого обличчя", та висловив глибоку шану жінкам, які разом з чоловіками боронять Україну проти російсько-терористичних військ в зоні АТО. Таких жінок - 1 тисяча 200 осіб.  Петро Порошенко підкреслив: "Саме на таких прикладах, як Надія Савченко та кожна з вас, виховуються і зараз, і наступні покоління українців. Бо це вже нова держава, і ви - символи нової держави".

До 8 березня Порошенко вручив нагороди видатним украънкам - фото 1

Глава держави зазначив, що жінки завжди є підтримкою для чоловіків, в тому числі для захисників на Донбасі, для яких фотокартки доньок та коханих стали опорою в складних умовах. "Чоловікам потрібна ваша любов, кохання, підтримка, сила та впевненість, що вдома все добре", - наголосив президент.

До 8 березня Порошенко вручив нагороди видатним украънкам - фото 2

З нагоди Міжнародного жіночого дня глава держави підписав указ про відзначення нагородами видатним жінкам. "Хотів би подякувати та вклонитися кожній з Вас за доброту, чуйність, щирість, мудрість, турботу, надійність. За ваш патріотизм та любов до Батьківщини", - сказав президент, побажавши присутнім жінкам щастя та добробуту.

Зокрема, орденом "За мужність" ІІІ ступеня відзначено старших солдатів Юлію Дунданову (санітарного інструктора роти) та Ольгу Омельчук (яка, ризикуючи життям, надала медичну допомогу 20 пораненим військовим), а також лейтенанта медичної служби Тетяну Потупалову (лікаря санітарного вертольоту Мі-8, яка здійснила 92 вильоти та надала медичну допомогу понад 600 пораненим і хворим).

Також президент відзначив орденом княгині Ольги ІІІ ступеня старшого сержанта Галину Хмелівську (фельдшера рятувальної парашутно-десантної групи, яка здійснила понад 100 бойових вильотів та врятувала життя понад 350 військовим).

До 8 березня Порошенко вручив нагороди видатним украънкам - фото 3

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада