Дніпропетровські депутати під анекдот від Корбана обрали секретарем міськради жінку

Депутати Дніпропетровської міської ради більшістю голосів обрали позафракційну Галину Булавку секретарем міськради, яка фактично стає в.о. мера міста
Depo.Влада
4 березня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські депутати під анекдот від Корбана обрали секретарем міськради жінку
Дніпропетровські депутати під анекдот від Корбана обрали секретарем міськради жінку

Як передає кореспондент depo.ua, перед початком голосування за кандидатуру секретаря Дніпропетровської міської ради перед депутатським корпусом виступив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан.

Він подякував депутатам «за можливість бути присутнім на цій історичній сесії». Він закликав депутатів «проявити мудрість і толерантність» та «показати всій країні, що ми боремося зі старим режимом».

«Ми робимо це для того, щоб зробити Дніпропетровськ другою столицею України», - додав він. Також він вирішив закінчити свій виступ анекдотом. «До мудреця прийшли два чоловіки, що посварились і розповіли кожен свою точку зору. Мудрець сказав: «Ти правий, і ти прав». Дружина мудреця звернулася до нього: «Не буває так, щоб у сварці всі були праві». І мудрець відповів: «І ти права», - сказав Корбан.

Далі замгубернатора продовжив свою думку: «Жінки завжди виступають силою для примирення. І давайте не забувати, що скоро - 8 березня», чим викликав сміх у сесійній залі. Далі почалося голосування за кандидатуру позафракційної Галини Булавки на пост секретаря Дніпропетровської міської ради. У підсумку за її кандидатуру проголосувала більшість депутатів, таким чином, вона зайняла пост секретаря міськради.

Нагадаємо, що сьогодні депутати прийняли рішення про дострокове припинення повноважень в.о. міського голови, секретаря міськради Максима Романенка.

Далі було висунуто дві кандидатури на його місце: Дмитро Грищева (його кандидатура не була підтримана) та Галини Булавки. Раніше, 26 лютого Романенко заявляв про тиск, який чиниться на нього з метою складання повноважень, а також про зникнення директора департаменту корпоративних прав міськради Олександра Величка.