DMarket запустив нову платформу для торгівлі і обміну віртуальних предметів в іграх

DMarket, платформа для торгівлі цифровими товарами і лідер ринку ігрових скінів, представив маркетплейс нового покоління для торгівлі та обміну віртуальних предметів у іграх

DMarket запустив нову платформу для торг…

Тепер користувачі DMarket можуть не лише купувати та продавати, але й обмінюватись ігровими предметами. Зокрема, гравці отримали можливість мінятись скінами без залучення грошей як всередині однієї відеогри, так і між різними іграми.

 

Серед інших переваг платформи – можливість робити пропозиції щодо придбання навіть тих предметів, які ще не виставлені на продаж їх власниками. Власник такого предмету може продати його миттєво за запропонованою ціною.

 

Платформа DMarket надає нові можливості не лише гравцям, але й розробникам ігор. Останні можуть монетизувати свої ігри задовго до їх релізу, пропонуючи гравцям купити предмети з гри ще до її запуску на DMarket. Нова платформа використовує можливості штучного інтелекту, зокрема data mining та нейронні мережі, щоб збільшити ігрові спільноти розробників ігор.

 

DMarket також використовує технологію розподіленого реєстру (DLT) задля захисту кожної транзакції на платформі.

 

"Ми зібрали неймовірний обсяг інформації щодо торгівлі скінами і проаналізували безліч відгуків експертів та користувачів, щоб запустити цю платформу. Її створення зайняло близько року, – відмітив CEO DMarket Володимир Панченко. – Світ стає цифровим, невдовзі люди будуть купувати звичні товари на зразок газованої води не лише в сусідньому супермаркеті, але й в ігрових світах. Наш інноваційний підхід до внутрішньоігрової торгівлі прискорить зростання ринку цифрових активів та ігрової індустрії загалом".

 

Річний обсяг торгівлі віртуальними товарами вже складає $15 млрд. За прогнозами експертів, ця цифра досягне $185 млрд до 2025 року.*

 

В 2017 році DMarket залучив $19 млн інвестицій. Перша версія платформи була випущена в березні 2018 року. Команда DMarket вже працює над подальшими оновленнями платформи, зокрема над ексклюзивними можливостями для тих, хто підтримав платформу на етапі створення.

 

Про DMarket

 

DMarket – платформа і технологія для монетизації внутрішньоігрових предметів. Гравці купують, продають та обмінюються віртуальними активами, а розробники отримують додатковий дохід від комісії платформи, збільшують життєвий цикл своїх ігор та залучають нову аудиторію.

Компанія вже відкрила три офіси у Санта-Моніці (Каліфорнія, США), Києві (Україна) та Лондоні (Велика Британія).

 

*Adroit Market Research "Global Virtual Goods Market Size"

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"