Для Турчинова розчищають шлях: "стирають" розмітку та утворюють "зелену хвилю"

Для секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олександра Турчинова почали регулювати проїзд і "стерли" суцільну лінію біля виїзду з його будинку
Depo.Влада
25 лютого 2016 15:21
ФОТО: depo.ua

Для того, щоб розчистити шлях для Турчинова, співробітники ДАІ утворюють "зелену хвилю", як для президента і прем'єра, повідомляє depo.ua з посиланням на видання "Страна.ua".

Для Турчинова розчищають шлях: "стирають" розмітку біля будинку та утворюють "зелену хвилю" - фото 1

На дорогу виходять регулювальники і включають спеціальний режим світлофорів. Більше того, для чиновника навіть "підкоригували" розмітку на дорозі.

За даними видання, Турчинов з дружиною і сином, а також тещею і тестем живе в елітному комплексі "Альпійський", що на Протасовому Яру. Звідти дуже зручно добиратися до Печерська, де знаходиться РНБО.

У районі вул. Грінченка часто утворюється тягнучка, а вранці та ввечері "мертвий" затор. Щоб забезпечити безпечний і швидкий проїзд для секретаря РНБО - поліцейські і держохорона вживають низку заходів.

Для Турчинова розчищають шлях: "стирають" розмітку біля будинку та утворюють "зелену хвилю" - фото 2

Нещодавно змінилася розмітка на вул. Протасів Яр: у подвійній осьовій з'явився розрив, щоб кортеж силовика міг виїхати в потрібному напрямі, не роблячи гак.

"Раніше на цій ділянці машини Турчинова вічно порушували ПДР, перетинаючи суцільну. Більше того, з'явилася окрема огороджена дорога від під'їзду секретаря РНБО до виїзду з ЖК", - повідомляють журналісти.

Вони також зафіксували момент, як регулювальник перекрив проїзд для пересічних водіїв і пропустив кортеж Турчинова.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада