Для зручності нардепів Рада закупить "найкраще у світі" обладнання

Для впровадження електронного парламенту було прийнято рішення купити продукцію фірми CISCO, яке вважається найкращим у світі в сфері мережевого обладнання
Depo.Влада
20 листопада 2015 08:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в.о. керівника апарату Верховної Ради Володимир Слишинський, передає depo.uaз посиланням на прес-службу Ради.

За його словами, останні закупівлі серйозного обладнання були 10 років тому. У тому числі, і wi-fi в сесійній залі Ради робився тоді.

"Те обладнання, яке у нас є, не забезпечує вимоги, щоби всі люди могли нормально працювати - як депутати, так і журналісти. Зараз ми хочемо замінити його на нормальне професійне обладнання. Не побутове, а професійне! Якщо взяти залу засідань, то в мережі мають одночасно працювати приблизно півтори тисячі людей. Депутати, журналісти, помічники. Тому було прийнято рішення зупинитися на обладнанні фірми CISCO, яке вважається найкращим у світі в сфері мережевого обладнання. Крім того, ми хочемо перейти на електронний документообіг, а це також вимагає високоякісного обладнання", - заявив Слишинський.

Він додав, що Україна вперше підійшла до створення е-парламенту.

"Це не тільки wi-fi. Це і мережеві сховища, і оптоволоконні лінії, і комп’ютерна техніка. Ми вже не перший місяць працюємо над створенням системи, яка зробить роботу депутатів - прийняття законів, розробка законопроектів та участь у цих процесах громадян, - відкритою та більш зрозумілою. Це і комунікатори, і роутери, і серверне обладнання, і мережеві сховища, конференц-системи, ліцензійне програмне забезпечення", - сказав в.о. керівника апарату Верховної Ради.

За його словами внутрішня система діятиме для депутатів, їх помічників, працівників апарату Ради, тих, хто має доступ до внутрішніх документів. Кожен депутат зможе зайти з будь-якого комп’ютера до своєї бази і працювати з документацією. А зовнішня - для відвідувачів приміщень ВРУ - журналістів, наприклад, щоб вони просто могли безперешкодно під’єднуватися до Інтернету.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Більше новин політики читайте на Depo.Влада<