Для нардепів виготовили іменні тюремні кружки

Для народних депутатів, які не проголосують за зняття недоторканості з народного депутата Олександра Онищенка, виготовили іменні тюремні кружки
Depo.Влада
4 липня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін під час акції, яка сьогодні проходить під Радою, передає кореспондент depo.ua.

"Завтра побачимо, хто точно боїться, щоб Онищенко все про всіх розповів (у разі, якщо його посадять, - ред.)", - сказав Шабунін.

Для нардепів виготовили іменні тюремні кружки  - фото 1

Він повідомив, що в рамках акції виготовили 450 тюремних кружок, частина з яких підписана прізвищами нарпепів.

Зокрема, виготовлені іменні кружки для нардепів від "Опоблоку", а також двох постоліхаргічних груп. "Ми припускаємо, що вони не будуть завтра голосувати. Але всі ті депутати, які завтра не проголосують, ми їхні прізвища робимо (на кружках, - ред.) і веземо до СІЗО, натякаючи, де їм місце. Частину кружок ми продублюємо і віддамо в зону АТО, щоб солдати бачили, який конкретно народний депутат не голосує за притягнення топ-корупціонера до відповідальності". 

Нагадаємо, сьогодні під Верховною Радою понад десять активістів вимагають від народних депутатів дати згоду на затримання та арешт їхнього колеги з "Волі народу" Олександр Онищенка, якого ГПУ підозрює в газових махінаціях.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада