Для фіскалів розроблять кодекс професійної етики

Міністерство фінансів пропонує розробити кодекс професійної етики працівників Державної фіскальної служби, який визначатиме основні критерії та норми обслуговування платників податків

Про це повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва, передає depo.ua з посиланням на УНІАН

"Звичайно, ми повинні обов'язково розробити кодекс етики і забезпечити його підписання кожним співробітником Державної фіскальної служби. Головне, щоб кодекс виконувався. Я впевнена, що майбутнє – за молодими людьми, які приходитимуть на роботу в Державну фіскальну службу", – сказала вона.

За словами Макеєвої, підвищення якості обслуговування платників податків обов'язково приведе до збільшення податкових надходжень і виходу економіки з тіні.

"Від того, яким чином податковий інспектор спілкується з платниками податків, залежить багато. Не ставки податків відіграють роль, а те, як спілкуються представники контролюючих органів з тими, хто наповнює бюджет", – підкреслила заступник міністра.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба за результатами проведення люстраційної перевірки звільнила 42% вищого керівництва і 15% керівництва в регіонах. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки дфс Насіров