Для фіскалів розроблять кодекс професійної етики

Міністерство фінансів пропонує розробити кодекс професійної етики працівників Державної фіскальної служби, який визначатиме основні критерії та норми обслуговування платників податків
Depo.Влада
9 листопада 2015 13:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва, передає depo.ua з посиланням на УНІАН

"Звичайно, ми повинні обов'язково розробити кодекс етики і забезпечити його підписання кожним співробітником Державної фіскальної служби. Головне, щоб кодекс виконувався. Я впевнена, що майбутнє – за молодими людьми, які приходитимуть на роботу в Державну фіскальну службу", – сказала вона.

За словами Макеєвої, підвищення якості обслуговування платників податків обов'язково приведе до збільшення податкових надходжень і виходу економіки з тіні.

"Від того, яким чином податковий інспектор спілкується з платниками податків, залежить багато. Не ставки податків відіграють роль, а те, як спілкуються представники контролюючих органів з тими, хто наповнює бюджет", – підкреслила заступник міністра.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба за результатами проведення люстраційної перевірки звільнила 42% вищого керівництва і 15% керівництва в регіонах. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші