Диверсант в шльопанцях або як потрібно тролити росіян

На жаль, офіційна пропагандистська машина України пробуксовує і продовжує жити в світі офіціозу
Depo.Влада
12 серпня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua
Диверсант в шльопанцях або як потрібно тролити росіян
Диверсант в шльопанцях або як потрібно тролити росіян

Там де росіяни працюють на емоціях ми просто не маємо права одягати смокінги і довго розумувати

1. Пропоную всім подивится на диверсанта Панова. Його затримали в шльопанцях і спортивних штанах в той момент, коли наша ДРГ під прикриттям вогню проривалася через Сиваш. Ні одна людина при здоровому глузді в бій на чужій території в шльопанцях не ходить.

2. Панов заявив, що збирався підірвати "Кримський Титан". Завод знаходиться за кілька кілометрів від Херсонської області. В разі вітру на територію України пів Херсонської області треба було б евакуювати і потратити мільярди на очистку земель (про Сиваш я взагалі не говорю). Яка країна піде на такі жертви?

3. Одна ДРГ із 5 людей, підкреслюю 5 людей, мала підірвати Титан, потім Джанкой (відстань 100 км), потім Феодосійську нафтобазу (від Джанкоя десь 150 км) і потім переправу в Керчі (від Феодосії ще 100 км). Наша ДРГ крутіше командос. І все це якимись нещасними 40 кг тротилу.

Колеги, я всіх закликаю: знаходьте подібні ідіотизми і давайте допоможемо нашому МЗС виробити правильні нефоріальні тези. Піпл не хоче чути розумні слова – він хоче чути правильне інформаційне пояснення. І тут всі козирі на нашій стороні

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада