Діти загиблих учасників АТО навчатимуться у вишах безкоштовно

Кабмін виконав вимогу указу президента України про зарахування дітей загиблих учасників АТО на навчання до вишів за кошти державного бюджету
Depo.Влада
22 липня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам заявив представник президента в уряді, перший заступник голови адміністрації президента Віталій Ковальчук, передає depo.ua. з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Відтепер діти, батьки або один з батьків яких загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, або померли внаслідок поранення або контузії, зараховуються на навчання до вищих навчальних закладів в межах обсягів державного замовлення", - сказав Ковальчук.

На думку першого заступника адміністрації президента, виконання даного указу президента значно посилить гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції і членів їх сімей.

"Президент проводить послідовну політику збільшення рівня соцзахисту українському і вітає кроки Кабінету міністрів у напрямку виконання цього указу. На думку президента, це значно посилить відповідальність держави перед її захисниками і сприятиме поліпшенню загального рівня соціального забезпечення наших громадян", - резюмував Ковальчук.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада