Стало відомо, коли оберуть главу Держбюро розслідувань

Обрання директора Державного бюро розслідувань відбудеться приблизно в лютому 2017 року, перше тестування на знання законодавства відбудеться 29 жовтня
Depo.Влада
27 жовтня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції в Києві повідомив Денис Монастирський, член конкурсної комісії з відбору керівника ДБР, передає Depo.ua з посиланням на Тиждень.ua.

Перше тестування на знання законодавства відбудеться у суботу, 29 жовтня. Воно буде закритим, без спостерігачів, але буде проводитися онлайн-трансляція.

Через тиждень, 5 листопада, відбудеться тестування на загальні здібності. Комісія допустила до нього одного спостерігача від консультативної місії ЄС, яка допомагала в організації процесу. Результати тестування будуть оприлюднені того ж дня.

Після цього комісія витратить один тиждень на обговорення і затвердження результатів тестування і два тижні на організацію співбесід із кандидатами.

За словами Монастирського, тести, швидше за все, пройдуть усі кандидати, зважаючи на низький прохідний бал –  65, а найбільший відсів відбудеться під час співбесід.

Протягом одного-двох місяців триватиме спеціальна перевірка, під час якої кандидатів перевірять на поліграфі та проведуть тест на благонадійність. У середині січня розпочнеться підготовка до фінальних співбесід, за результатами яких на початку лютого відбудеться обрання на посади директора, першого заступника і заступника директора ДБР. 

За словами Монастирського, певний час займе передача кандидатур прем’єр-міністру, подання президенту і процедура призначення. Монастирський зазначив, що з цим можуть виникнути затримки, зважаючи на те, що закон про ДБР президент підписав через два місяці після ухвалення.

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив постанову про створення ДБР в кінці лютого 2016-го.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада