Директор "Укроборонпрому" заперечив працевлаштування Пашинського-молодшого

Генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов стверджує, що його ніхто не просив працевлаштувати на цьому підприємстві Антона Пашинського – сина народного депутата від "Народного фронту", голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського
Depo.Влада
23 листопада 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це керівник ДК заявив на об'єднанному засіданні комітетів нацбезпеки та протидії корупції, передає Depo.ua.

"Мене з приводу працевлаштування Антона Пашинського ніхто не просив. Жодних прохань до мене не було. Я готовий сказати це під присягою, якщо треба буде. Я дізнався про його працевлаштування вже по факту", - сказав Романов.

При цьому гендиректор "Укроборонпрому" повідомив, що бачився із сином нардепа на переговорах, та зазначив, що у нього "чудове знання англійської, він вміє добре вести переговори".

Нагадаємо, в березні 2015 р. ЗМІ оприлюднили повідомлення про те, що 24-річний Антон Пашинський очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт" держконцерну "Укроборонпром", який займається в тому числі великими військовими контрактами із Суданом.

Зазначалося, що син голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки не має профільної освіти та, зважаючи на відсутність досвіду щодо імпорту-експорту озброєння, навіть звернувся по допомогу до співробітників компанії.

Сам Антон Пашинський уточнив, що призначений на посаду "начальника департаменту контрактів №2".

Водночас його батько спростував інформацію про роботу сина на "Укроборонпром". "Чоловік, який представився моїм сином, дав помилкову інформацію. Дуже шкода, що журналісти дають неправдиву інформацію – про якісь мільярди гривень, департаменти "Укроборонпрому". Мій син не працює у другому департаменті "Укроборонпрому", – зазначив Сергій Пашинський.

Пізніше син нардепа спростував інформацію про те, що його було призначено на керівну посаду в "Укроборонпромі". "Я обіймаю посаду начальника відділу в державній компанії, але я ніколи не працював і не працюю в компанії "Укроборонпром", - заявив Антон Пашинський. Він також наголосив, що Україна не торгує зброєю з Суданом, та заявив, що навесні 2014 р. підписав контракт резервіста з Національною гвардією та постачає бійцям АТО амуніцію.

У жовтні 2016 р. в інтерв'ю "5 каналу" Сергій Пашинський підтвердив, що його син "влаштувався на роботу начальником відділу з трьох осіб у "Спецтехноекспорті", а до цього він "пішов добровольцем у Нацгвардію, очолював комерційний відділ з 9 осіб у компанії, яка продає свої акції на Лондонській біржі і має обсяг продажів 1 мільярд доларів, він дійсно підійшов як людина, яка займає активну позицію". На зауваження про можливу невідповідність Антона Пашинського займаній посаді нардеп зазначив, що "міжнародні контракти на постачання какао-бобів та на постачання патронів абсолютно однакові".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада