Директор Української бібліотеки у Москві Шаріна оскаржила домашній арешт

Захист директора Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріної, обвинуваченої у порушення національної ненависті і ворожнечі, оскаржив продовження її домашнього арешту
Depo.Влада
28 грудня 2015 22:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат Іван Павлов, повідомляє depo.ua з посиланням на РІА Новости.

"Ми відправили апеляційну скаргу, в якій просимо Мосміськсуд визнати продовження строку домашнього арешту незаконним і скасувати його", - сказав Павлов.

Раніше Пресненський суд Москви продовжив домашній арешт Шаріної ще на один місяць — до 28 січня 2016 року.

Нагадаємо, з 30 жовтня директор Бібліотеки української літератури в Москві Наталія Шаріна знаходиться під домашнім арештом за звинуваченням у розповсюдженні екстремістської літератури".

У грудні пройшли обшуки і вилучення у інших співробітників Бібліотеки, а також в офісі БУЛ. Недавно з'явилася інформація, що Бібліотеку української літератури в Москві планують переформатувати в Мультимедіацентр східнослов'янських народів.

Нагадаємо, що у Бібліотеці української літератури 15 грудня відновилися обшуки.

28 жовтня в обшуки продовжилися. Тоді поліція затримала директора закладу Наталію Шаріну. Проти неї порушено справу про розпалювання національної ненависті через "екстремістську літературу". Силовики також перетрясли бухгалтерську документацію і забрали на допит бухгалтера бібліотеки.

21 грудня адвокат Іван Павлов, який займається захистом співробітників бібліотеки, заявив, що книгозбірню збираються закрити, щоправда, згодом московська влада спростувала його слова. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада