Директор Світового банку порадив саджати хабарників

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан вважає, що українській владі необхідно активно переслідувати корупціонерів
Depo.Влада
2 серпня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю програмі "Перша шпальта" на каналі UΛ:Перший, передає depo.ua.

Директор Світового банку зазначив, що українська влада намагається робити правильні речі.

"Ми підтримуємо заходи по зменшенню кількості дозволів, регуляторних норм та перевірок, і ми бачимо значний прогрес на законодавчому рівні. Я вважаю, що наразі важливо зосередитися на застосуванні цього законодавства на практиці", - сказав він.

За його словами, застосування законів потребує деякого часу, але важливо, щоб влада після прийняття законів зосереджувала свої зусилля на їх практичному застосуванні.

"Відверто кажучи, найважливіше з точки зору українського бізнес середовища - захист права власності. Це одна з тих сфер, які не повністю перебувають під контролем уряду", - вважає Фан.

"Багато чого також залежить від того, чи є в Україні незалежна і незаплямована судова система. Ви повинні поставити чесних та професійних суддів, а також важливо, щоб навіть у рамках існуючої системи влада активно переслідувала тих, хто вчинив корупційні вчинки. Переконаний, що за корупцію і порушення закону люди повинні нести покарання", - підсумував він.