UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Директор музею Революції Гідності пояснив затримку будівництва

Проблеми з будівництвом Меморіалу Героїв Небесної Сотні пов'язані з арештом території, де відбуваються слідчі експерименти, про що на час перерахування коштів підряднику не було відомо
 

Про це заявив директор музею Революції гідності Ігор Пошивайло, повідомляє Depo.ua з посиланням на Hromadske.

За його словами, підрядник закупив необхідні матеріали для будівництва і мав чіткий план і графік робіт.

"20 лютого мав би бути збудований, відкритий меморіал, треба було закуповувати матеріали. Саме тому і була виплачена така сума. Виплата авансу – це стала практика, це не є злочином", – сказав Пошивайло, коментуючи звинувачення прокуратури у розкраданні коштів.

Він також наголосив, що підрядник точно закупив матеріали, а виділені кошти не зникли.

"В нас є звіти підрядника за закуплені матеріали. Ми самі бачили ті дерева, граніт. Гроші не зникли. Єдина перешкода – це арешт ділянки", – зазначив Пошивайло.

Директор музею додав, що наразі не отримав жодних звинувачень та не знає, в якому статусі його викликали на допит.

Нагадаємо, 19 листопада в Києві до Національного музею Революції Гідності прийшли представники влади з обшуком

Згодом директор музею Ігор Пошивайло повідомив, що обшуки тривали у нього вдома, а також у двох приміщенням музею. Він також розповів, як відбувалися обшуки, та що було вилучено.

Окрім того, в музеї Революції Гідності розповіли, як у них відбулися обшуки і що там відбувається.

Пізніше у поліції пояснили причини обшуків у музеї Революції Гідності.

Довідка: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності – музейна науково-дослідна, культурно-освітня та науково-методична державна інституція, що належить до сфери управління Українського інституту національної пам’яті.

Його було створено розпорядженнями Кабміну від 18 листопада 2015 р. Указом президента від 12 квітня 2016 р. музею було надано статус національний.

Музей було започатковано громадською ініціативою "Музей Майдану/Музей Свободи", яка розпочала практичну діяльність зі створення музею як багатофункціонального музейного комплексу. 

18 січня 2016 р. директором музею було призначено одного із ініціаторів його створення, голову правління ГО "Музей Майдану" – Ігоря Пошивайла.

Нині новостворюваний музей власних експозиційних площ не має. Виставкова та культурно-освітня програмна діяльність ведеться на партнерських майданчиках.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme