ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Детонація боєприпасів на складах під Ічнею знизилася до 13 вибухів на годину

У Чернігівській області з 21:00 до 22:00 суботи на території 6-го арсеналу Міністерства оборони поблизу міста Ічні детонація боєприпасів зменшилася до 13 вибухів на годину

Depo.Влада
13 жовтня 2018 23:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Раніше повідомлялося про детонацію боєприпасів близько 44 вибухів на годину.

У Міноборони пояснили, що в першій половині дня 13 жовтня спостерігалася відносна тиша, в другій половині – у зв'язку із сонячною погодою та посиленням вітру – періодичність поодиноких вибухів збільшилась.

Завдяки вжитим заходам та зміні погодних умов, у період з 17:00 до 21:00 спостерігалася тенденція зменшення інтенсивності поодиноких вибухів до мінімуму.

На території 6-го арсеналу продовжуються заходи з ліквідації осередків тління. Було здійснено 41 виїзд пожежних танків Збройних сил України, 12 скидів води літаками ДСНС, організовано постійну роботу пожежних автомобілів.

Очищення технічної території арсеналу від вибухо-небезпечних предметів родовжують 15 груп розмінування ЗСУ.

Нагадаємо, 9 жовтня о 3:30 в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території 6-го арсеналу Міноборони.

13 жовтня повідомлялося, що станом на 10:00 на території арсеналу зберігання боєприпасів біля Ічні Чернігівської області детонація боєприпасів не спостерігається.

Читайте також: На Чернігівщині вибухнули склади боєприпасів (ХРОНІКА).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада