Детективи НАБУ затримали на хабарі прокурора ГПУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали прокурора Генеральної прокуратури України
Depo.Влада
17 лютого 2016 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу НАБУ.

Як зазначається у повідомленні, затриманий пропонував хабар у розмірі $10 тис. (близько 270 тис. грн.) членам Конкурсної комісії НАБУ. Дана сума пропонувалася за позитивне вирішення питання щодо працевлаштування на керівну посаду в НАБУ.

Затримання стало можливим завдяки активній участі та відповідальній громадянській позиції членів ГО ВО "АвтоМайдан", представники якої входять до складу Ради громадського контролю при НАБУ, зазначають у повідомленні.

"Набір персоналу до НАБУ відбувається шляхом відкритого та прозорого конкурсу. Запевняю, що будь-які спроби підкупу членів Конкурсних комісій отримають жорстку реакцію з боку Бюро, подібну до тієї, яка мала місце сьогодні", - наголосив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Здійснювали операцію детективи спільно з бійцями Управління спеціальних операцій у приміщенні Київського національного університету ім. Шевченка згідно з 208 статтею Кримінального процесуального кодексу України. Затримання проводилося за підтримки процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії. Детективами Бюро готується для направлення до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

Детективи НАБУ затримали на хабарі прокурора ГПУ  - фото 1

Детективи НАБУ затримали на хабарі прокурора ГПУ  - фото 2

Детективи НАБУ затримали на хабарі прокурора ГПУ  - фото 3

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада