Дещиця привітав поляків з Днем незалежності, заспівавши гімн Польщі

Сьогодні, 11 листопада, Польща святкує День Незалежності. Президент України Петро Порошенко вже привітав поляків з національним святом у "Твіттері"
Depo.Влада
11 листопада 2015 10:07
ФОТО: depo.ua

Незвичайне привітання записали і українські дипломати. Вони виконали гімн Польщі українською і польською мовами, передає depo.ua.

"Ми не професійні співаки і не претендуємо на першість у "Голосі країни", але таким чином ми хотіли б подякувати полякам за постійну підтримку України, особливо в цей складний для нас час", - зазначив посол України в Польщі Андрій Дещиця, пише "Польське радіо".

Дипломати співали під акомпанемент бандури.

На сьогодні у Варшаві заплановано проведення великої кількості заходів.

Президент Польщі Анджей Дуда візьме участь у святковому богослужінні за Польщю, а також у церемонії святкової зміни варти біля могили Невідомого солдата на площі Пілсудського.

Також зазначається, що у запланованому Марші незалежності ультрапатріотичних організацій можуть взяти участь до 50 тисяч осіб.

11 листопада 1918 року Регентська рада передала повноваження головнокомандуючого армією Юзефу Пілсудському. Саме цей день став символом здобуття Польщею незалежності.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада