Держспецзв’язок засекретив причину відмови в атестації е-декларуванню

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) передала до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) висновок, на підставі якого напередодні відмовила у атестації системи подання електронних декларацій
Depo.Влада
13 серпня 2016 19:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник глави НАЗК Руслан Рябошапка, передає depo.ua.

Водночас, за рішення ДССЗЗІ висновок із зауваженнями цього органу заборонено передавати розробнику програмного комплексу, компанії "Міранда".

"Вони наклали на документи гриф ДСК, ("для службового користування") розробник не має права с ними ознайомитися та вносити виправлення (до програмного комплексу – ред.)", - розповів Дмитро Чаплинський, радник Світового банку, одного з міжнародних партнерів НАЗК по підготовці системи електронних декларацій "Європейській правді".

Інформації про накладення грифу обмеженого доступу підтвердив також Руслан Рябошапка. "Намагаємось зняти гриф ДСК", - заявив він.

Сьогодні вранці представники ДССЗЗІ обіцяли, що представники "Міранди" матимуть необмежений доступ до висновку. Зокрема, керівник Держспецзв’язку Леонід Євдоченко заявляв, що можлива спільна робота фахівців ДССЗЗІ та "Міранди" над усуненням недоліків.

Нагадаємо, 12 червня Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації ДССЗЗІ повідомила про відмову у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада