Держспецзв’язок заблокував електронне декларування

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації ДССЗЗІ повідомила про відмову у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій
Depo.Влада
12 серпня 2016 21:03
ФОТО: depo.ua
Держспецзв’язок заблокував електронне декларування
Держспецзв’язок заблокував електронне декларування

Про це йдеться у заяві ДССЗЗІ, яка оприлюднена на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

Відомство стверджує, що система не готова до роботи та містить невідповідності технічному завданню.

"Було виявлено значну кількість невідповідностей реалізованих рішень із захисту інформації вимогам технічного завдання на побудову КСЗІ Реєстру, а також не підтверджені спроможності системи забезпечувати безпеку окремих задекларованих функцій, зокрема в частині ідентифікації та автентифікації декларанта за допомогою сервісів BankID", - йдеться в заяві.

"Програмне забезпечення, що досліджувалося в рамках державної експертизи, виконане частково, що не дозволяє говорити про забезпечення надійного захисту інформації в системі електронного декларування... Експертною радою відмовлено у видачі Атестату відповідності", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 11 серпня президент Петро Порошенко оприлюднив відкрите звернення до "всіх, від кого залежить вчасний старт електронного декларування", в якому виключив можливість перенесення запуску системи.

Сьогодні, з'явилась інформація про те, що сервери держреєстрів, які займаються системою держдекларування залишились без живлення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада