Держслужба зайнятості призупинила рішення про заборону на роботу Шустеру

Державна служба зайнятості України призупинила дію рішення Київського міського центру зайнятості щодо анулювання дозволу на роботу громадянина Канади Савіка Шустера в Україні до з'ясування обставин
Depo.Влада
28 квітня 2016 09:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба відомства на сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Дане рішення було прийнято Центральним апаратом ДСЗ після письмового звернення Шустера до керівництва служби.

"Приймаючи наказ №54, Київський міський центр зайнятості діяв в межах своїх повноважень виключно в рамках правового поля. Разом з тим, хочу зазначити, що служба зайнятості – це вже не стара архаїчна структура. Ми перебуваємо в стані реформи і завжди відкриті до будь-кого. До мене надійшла заява громадянина Шустера і, реагуючи на цей документ, ми призупиняємо рішення наказу до з'ясування обставин. Таким чином, на сьогоднішній день, дозвіл на використання праці громадянина Канади Шустера № 43388 є дійсним", – заявив виконуючий обов'язки голова ДСЗ Сергій Кравченко.

Нагадаємо, 26 квітня, київський центр зайнятості позбавив телеведучого Савіка Шустера права на роботу в Україні через "недійсну довідку про несудимість".

Журналіст, у свою чергу, сказав, що продовжить роботу в Україні, незважаючи на заборони.

Президент Петро Порошенко у вівторок ввечері висловив сподівання, що інцидент із телеведучим Савіком Шустером буде вичерпаний у найкоротший час. А прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив розібратись у ситуації зі скасуванням дозволу на працевлаштування журналіста і оперативно врегулювати ситуацію відповідно до чинного законодавства.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Більше новин про політичне життя України читайте на