Держсекретарем Міненерго стала людина, близька до Ахметова

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Максима Немчинова державним секретарем Міністерства енергетики та вугільної промисловості
Depo.Влада
16 листопада 2016 10:24
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії 15 листопада, передає Depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

До призначення Немчинова державним секретарем Міненерговугілля був Дмитро Лабоженко.

Як відомо, Немчинов є комерційним директором ТОВ ВКФ "Алмакс". У 2015 році він обіймав посаду начальника одного з відділів Міненерго. 

Також конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Юлію Підкоморную, яка протягом року має право бути призначеною держсекретарем, якщо Немчинов не пройде спеціальну перевірку, відмовиться від посади або станеться форс-мажор.

Підкоморна - начальник Управління забезпечення комунікацій та організаційної роботи Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Постійно виникає у контексті Остапа Семерака і Віри Ульянченко.

Влітку 2007 року стала начальником відділу забезпечення діяльності керівництва Київської ОДА, в той час Семерак до листопада 2007 був заступником голови Київської ОДА Віри Ульянченко. У 2014 році Семерак взяв її заступником керівника Служби Міністра Кабміну (обоє звільнилися звідти у грудні 2014).

На початку 2015 Підкоморна кілька місяців була помічником нардепа Семерака, після чого у травні очолила управління в Міненергетики. Підкоморна є членом правління Благодійного фонду "Велика родина" Віри Ульянченко.

Довідка: Державний секретар - нова посада в Україні. Вони з'являться при кожному міністерстві і, на відміну від міністрів, будуть державними службовцями. В їхні обов'язки входитиме управлінням апаратом міністерства, розробка механізмів з реалізації ініціатив міністра, забезпечення наступності та інституційної пам'яті.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада