Держприкордонслужба перевірить, чи вимагають гроші на адмінкордоні з Кримом

Держприкордонслужба України взяла до уваги заяву Кримської правозахисної організації щодо випадків вимагання неправомірної вигоди за перевезення товарів від громадян, які перетинають адмінкордон між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією АР Крим
Depo.Влада
6 лютого 2016 23:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у ДПСУ 6 лютого.

"За даним фактом буде здійснено відповідну перевірку та вжито усіх необхідних заходів, аби запобігати таким ганебним вчинкам", - заявили у відомстві.

Разом з тим у ДПСУ звернулися до усіх громадян: у разі вимагання від вас хабара "ні в якому разі не погоджуватися і одразу телефонувати на гарячу лінію "Довіра" за номером телефону (044) 527-63-63".

"За взяття хабара, як і за спробу дачі, передбачено кримінальну відповідальність. Звертаємося до усіх учасників руху не створювати прецеденти та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі, шляхом пропонування коштів, впливати на прийняття правового рішення правоохоронцями", - заявили прикордонники.

Нагадаємо, раніше керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник заявила, що товарна блокада Криму породила корупційні схеми на адмінкордоні з півостровом та незаконне стягування коштів з громадян.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада