Держполіція Латвії: У справі Курченка-Януковича вже майже 30 томів

Зібрано 30 томів матеріалів, проте статус підозрюваного поки що нікому не присуджено
Depo.Влада
18 лютого 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив старший фахівець Департаменту  зв'язків із громадськістю Держполіції Латвії Дайрис Анучинс, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У кримінальній справі, яку пов'язано з можливим відмиванням коштів через латвійський банк, як і раніше, триває активне розслідування, і на даний момент немає підстав вважати, що справа найближчим часом закриватиметься. Триває встановлення фактів, і збираються докази - у справі зібрано матеріали майже у 30 томах, проте статус підозрюваного нині нікому не присуджено", - повідомив представник латвійської поліції.

Він також підкреслив, що латвійська поліція працює у співпраці з українськими колегами і ця справа знаходиться під наглядом прокуратури Латвії.

Нагадаємо, що у липні 2015 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що на рахунках латвійських банків виявлено кошти українського бізнесмена-втікача Сергія Курченка, вкрадені з України.

"У співпраці з державною поліцією Латвії встановлено, що у рамках розслідування відмивання виведених на офшорні компанії з "Реал-банка" і "Брокбізнесбанку" кримінальних коштів виявлено кошти громадянина України Курченка С.В., які були заарештовані і на цей час - на рахунках латвійських банків", - написав Аваков на своїй сторінці у Фейсбуці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада