Держполіція Латвії: У справі Курченка-Януковича вже майже 30 томів

Зібрано 30 томів матеріалів, проте статус підозрюваного поки що нікому не присуджено

Про це повідомив старший фахівець Департаменту  зв'язків із громадськістю Держполіції Латвії Дайрис Анучинс, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У кримінальній справі, яку пов'язано з можливим відмиванням коштів через латвійський банк, як і раніше, триває активне розслідування, і на даний момент немає підстав вважати, що справа найближчим часом закриватиметься. Триває встановлення фактів, і збираються докази - у справі зібрано матеріали майже у 30 томах, проте статус підозрюваного нині нікому не присуджено", - повідомив представник латвійської поліції.

Він також підкреслив, що латвійська поліція працює у співпраці з українськими колегами і ця справа знаходиться під наглядом прокуратури Латвії.

Нагадаємо, що у липні 2015 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що на рахунках латвійських банків виявлено кошти українського бізнесмена-втікача Сергія Курченка, вкрадені з України.

"У співпраці з державною поліцією Латвії встановлено, що у рамках розслідування відмивання виведених на офшорні компанії з "Реал-банка" і "Брокбізнесбанку" кримінальних коштів виявлено кошти громадянина України Курченка С.В., які були заарештовані і на цей час - на рахунках латвійських банків", - написав Аваков на своїй сторінці у Фейсбуці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада