Держлікслужбу України очолить людина подруги Богатирьової

Конкурс на посаду керівника Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками України виграла Наталія Ґудз
Depo.Влада
4 жовтня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua
Держлікслужбу України очолить людина подруги Богатирьової
Держлікслужбу України очолить людина подруги Богатирьової

Про це повідомляють журналісти програми "Схеми", які стежили за перебігом конкурсу, пише Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Повідомляється, що нині вона очолює Держаслужби України з лікарських засобів Києва. На цю посаду Ґудзь була призначена ще за часів президентства Віктора Януковича – у 2012 році. Але успішно пройшла перевірку, передбачену Законом України "Про очищення влади" – вона та заступник київської служби проходили її в червні 2015 року.

Кандидатуру Ґудзь ще має затвердити Кабінет міністрів України.

Загалом на посаду голови Держлікслужби претендували 8 кандидатів. Усі вони за стандартною процедурою впродовж одного дня складали тести на знання законодавства, виконували ситуаційні завдання та проходили співбесіди з членами комісії.

Друге місце в конкурсі на посаду посів Владислав Цілина, нині безробітний. Його рекомендують на посаду першого заступника.

Нагадаємо, що Держлікслужбу вирішили об`єднати з Державною службою контролю за наркотиками у серпні 2015 року. Розпорядження про початок роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в повному обсязі Кабінет міністрів України ухвалив 1 липня 2016 року.

За даними ЗМІ, Наталія Ґудз є людиною Тетяни Бахтєєвої, яку вважають подругою оголошеної у розшук екс-голови МОЗ України Раїси Богатирьової та лікарем Ріната Ахметова і Бориса Колесникова.

ЗМІ повідомляли, що Гудзь у бутність главою МОЗ Богатирьової керувала київським підрозділом Держлікслужби, але мріяла про більше. Її кандидатуру на посаду глави ключового лікарського відомства свого часу рекомендував також екс-міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада