Держлікслужбу України очолить людина подруги Богатирьової

Конкурс на посаду керівника Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками України виграла Наталія Ґудз
Держлікслужбу України очолить людина подруги Богатирьової
Держлікслужбу України очолить людина подруги Богатирьової

Про це повідомляють журналісти програми "Схеми", які стежили за перебігом конкурсу, пише Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Повідомляється, що нині вона очолює Держаслужби України з лікарських засобів Києва. На цю посаду Ґудзь була призначена ще за часів президентства Віктора Януковича – у 2012 році. Але успішно пройшла перевірку, передбачену Законом України "Про очищення влади" – вона та заступник київської служби проходили її в червні 2015 року.

Кандидатуру Ґудзь ще має затвердити Кабінет міністрів України.

Загалом на посаду голови Держлікслужби претендували 8 кандидатів. Усі вони за стандартною процедурою впродовж одного дня складали тести на знання законодавства, виконували ситуаційні завдання та проходили співбесіди з членами комісії.

Друге місце в конкурсі на посаду посів Владислав Цілина, нині безробітний. Його рекомендують на посаду першого заступника.

Нагадаємо, що Держлікслужбу вирішили об`єднати з Державною службою контролю за наркотиками у серпні 2015 року. Розпорядження про початок роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в повному обсязі Кабінет міністрів України ухвалив 1 липня 2016 року.

За даними ЗМІ, Наталія Ґудз є людиною Тетяни Бахтєєвої, яку вважають подругою оголошеної у розшук екс-голови МОЗ України Раїси Богатирьової та лікарем Ріната Ахметова і Бориса Колесникова.

ЗМІ повідомляли, що Гудзь у бутність главою МОЗ Богатирьової керувала київським підрозділом Держлікслужби, але мріяла про більше. Її кандидатуру на посаду глави ключового лікарського відомства свого часу рекомендував також екс-міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада