Держкіно заборонило серіал "Бандитський Петербург"

Держкіно анулювало прокатні посвідчення на ряд телевізійних серіалів
Depo.Влада
24 липня 2015 21:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства. 

Державне агентство України з питань кіно анулювало прокатні посвідчення та скасувало державну реєстрацію на телевізійні серіали: "Летючий загін", "Бандитський Петербург 4. Арештований", "Бандитський Петербург 5. Опер", "Бандитський Петербург 6. Журналіст", "Звіздар".

Таке рішення було прийняте на підставі висновку Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно.

Вважаємо за необхідне зазначити, що Держкіно розробляє проект підзаконного акту, покликаного встановити чіткі критерії для визначення фільмів, вироблених фізичними чи юридичними особами держави-агресора, за максимально прозорою й зрозумілою бальною системою.

Крім того, нагадуємо, що ще із серпня минулого року Держкіно з власної ініціативи дуже уважно й прискіпливо ставилося до питання допуску російського продукту на українські екрани. Свідченням цьому є офіційна відмова у видачі, а також анулювання прокатних посвідчень майже чотирьомстам фільмам і серіалам російського виробництва за неповний рік такої роботи.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua