Держфінмоніторинг заблокував мільйонну заставу Бочковського

Держфінмоніторинг заблокував спробу внести заставу за колишнього главу ДСНС Сергія Бочковського
Depo.Влада
1 квітня 2015 15:44
ФОТО: depo.ua
Держфінмоніторинг заблокував мільйонну заставу Бочковського
Держфінмоніторинг заблокував мільйонну заставу Бочковського

Про це повідомив у "Фейсбуці" радник глави МВС, депутат Верховної Ради Антон Геращенко, передає depo.ua.

"Вчора за колишнього заступника начальника ДСНС Василя Стоєцького внесли заставу у розмірі 1 182 000 грн, і він вийшов із СІЗО із зобов'язанням з'являтися на слідчі дії та до суду", - написав він.

Також Геращенко зазначив, що "сьогодні спробу внести аналогічну заставу за Сергія Бочковського заблокував Держфінмоніторинг, який має таке право, для перевірки законності походження коштів, які збираються внести як заставу".

Крім того, радник глави МВС додав: "якщо буде встановлено, що гроші, пропоновані в якості застави, мають кримінальне походження, то це буде привід для ще однієї кримінальної справи".

"Крім того, у справах про розкрадання корупції, слідчий і прокурор вимагатиме арешту майна підозрюваних Бочковського і Стоєцького", - написав Геращенко.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні колишній заступник голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Василь Стоєцький вніс заставу й вийшов із-під варти.

Нагадаємо, в ході засідання Кабміну 25 березня було затримано вище керівництво ДСНС, зокрема керівника служби Сергія Бочковського і його першого заступника Василя Стоєцького.