Держдума лякає Фінляндію санкціями

У Держадумі Росії пропонують застосувати до Фінляндії російський закон про спеціальні економічні заходи від 2006 року
Depo.Влада
3 липня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні, 3 липня, заявив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков, передає depo.ua з посиланням на "Російську газету".

"У цьому документі прописано дуже велика кількість заходів: і припинення реалізації програм співробітництва, і заборона фінансових операцій, і заборона зовнішньоекономічних операцій, та припинення чи зупинення дії міжнародних торгових договорів, зміна вивізних і митних зборів", - перерахував він.

За його словами, закон дає дуже великі важелі для того, щоб адекватно відреагувати на дії тих держав, які наполягають на ворожій політиці щодо Росії.

"Якщо ми обговорюємо і рекомендуємо уряду застосування положень цього закону до держави, в даному випадку до Фінляндії, то ми повинні розуміти, що це повинно бути опрацьовано разом з виконавчою владою", - упевнений російський депутат.

На його думку, було б безглуздо, якби Держдума закликала до застосування цього документа до Фінляндії і отримала б потім в силу ряду причин негативну позицію уряду.

Нагадаємо, 1 липня Фінляндія відмовила у в'їзді в країну спікеру Держдуми РФ Сергію Наришкіну на засідання ПА ОБСЄ, пояснивши своє рішення тим, що Наришкін включений до списку санкцій ЄС.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.