Держдеп привітав українців з демократичними виборами

Державний департамент США привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах, а українців – із демократичними виборами

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

"Сполучені Штати вітають новообраного президента Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні. Ми також вітаємо український народ з проведенням виборів, які відображають активно діючу демократію України через п'ять років після Революції гідності 2014 року та після п'ятирічної незмінної російської агресії. Вибори були мирними, конкурентними, і результат відобразив волю народу. Ми вітаємо попередній звіт ОБСЄ про вибори", - йдеться у звіті.

Представники Держдепу додали, що Сполучені Штати зберігають тверду підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародних кордонів і продовжуватимуть стояти на стороні України, коли вона здійснюватиме важливі реформи. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з новообраним президентом Володимиром Зеленським для просування спільної мети наших двох країн – безпечної, процвітаючої, демократичної та вільної України.

Читайте також: Вибори президента України: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна