ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Держбюро розслідувань оголосило новий конкурс

Державне бюро розслідувань оголосило новий конкурс на 74 посади у семи територіальних управліннях – Києві, Краматорську, Львові, Полтаві, Миколаєві, Мелітополі та Хмельницькому

Depo.Влада
21 вересня 2018 05:45
ФОТО: depo.ua

Це – посади державних службовців, які залишилися вакантними після проведення першої хвилі конкурсного добору, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу ДБР.

"В територіальних управліннях формуються команди – за результатами першого конкурсу комісія визначила переможців на 134 посади, які запустять роботу теруправлінь. Низка посад залишилися вакантними, адже ми не ставили мету обрати переможців на всі посади – конкурсна комісія обирала тих, які є найкращими. Тому ми одразу оголошуємо новий конкурс для найшвидшого укомплектування ДБР в регіонах", – наголосив директор відомства Роман Труба.

За його словами, новий конкурс не вплине на початок роботи ДБР.

"Такі конкурси будуть проводитися постійно. На фінальній стадії – співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь. Як тільки буде призначено на посаду слідчих, ДБР відкриє перші провадження", - запевнив Труба.

Документи будуть приймати з 24 вересня до 18:00 19 жовтня.

Нагадаємо, нещодавно Труба пообіцяв, що ДБР запрацює вже у листопаді.

28 серпня директор Державного бюро розслідувань Роман Труба відмовив конкурсній комісії у розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади бюро.

3 вересня комісія знову внесла список 27 кандидатів на керівні посади ДБР.

4 вересня директор ДБР Роман Труба призначив на посади п'ятьох заступників директорів територіальних управлінь відомства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада