Держава мала втрутитись у питання запуску е-декларування, - Євдоченко

Голова держслужби спеців'язку та захисту інформації Леонід Євдоченко заявив про те, що держава мала втрутитись у питання запуску електронного декларування, і наразі система готова
Depo.Влада
31 серпня 2016 20:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на засіданні НАЗК, передає depo.ua.

"Держспецзв'язок виконав всі свої роботи по забезпеченню і доопрацюванню програмного забезпечення, і проведенням експертизи комплексу системи захисту інформації електронного реєстру", - відзвітував він.

"Держава мала втрутитись в дане питання, держава виконала всі свої зобов'язання. І на сьогодні ми можемо констатувати, що комплексна система захисту інформації реєстру електронних декларацій готова до прийняття, збереження та оприлюднення декларацій у захищеному режимі", - додав Євдоченко.

Нагадаємо, що сьогодні президент України Петро Порошенко заявив, що Національне агентство з питань запобігання корупції сьогодні отримає сертифікат безпеки для системи електронного декларування доходів.

Також,  Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації затвердила надання атестату на комплексну систему захисту інформації системи е-декларування.

Система має бути запущена в 00.00 01.09.16.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада