Деркач спростовує, що "антибезвізова" правка в Держбюджет - його

Нардеп Андрій Деркач заявив, що хоч і голосував за цю поправку, втім, її автор - позафракційний нардеп Володимир Мисик
Depo.Влада
5 січня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua

Журналіст Ольга Василевська виклала на своїй сторінці листування з Деркачем, в якому той заявив, що вніс поправку не він, а саме Мисик.
У той же час Деркач додав, що підтримав її, оскільки "нєфіг будувати поліцейську державу".

Деркач спростовує, що "антибезвізова" правка в Держбюджет - його - фото 1

Водночас депутат від БПП Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook повідомив, що ініціативу Деркача, за непідтвердженими даними, підтримали депутат від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич і позафракційний Володимир Мисик (останній, згідно з даними сайту Верховної Ради, не є членом бюджетного комітету).
Як відомо, наприкінці грудня Київ взяв на себе зобов’язання запустити роботу Національної агенції із запобігання корупції (НАЗК) та впровадити електронні декларації держслужбовців в I кварталі 2016 року. Ґрунтуючись на цьому зобов’язанні, ЄК 18 грудня схвалила позитивний звіт для України.
Але вже за тиждень Верховна рада ухвалила бюджет, в якому відклала декларації щонайменше на 2017 рік. Про цю норму стало відомо лише в січні – в урядовому проекті бюджету її не було.

Також одним з них називають нардепа від БПП, екс-мера Хмельницького Сергія Мельника, який навіть публічно, хоч і обтічно згадував цю правку під час розгляду Держбюджету у залі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада