Гройсман заради стабілізації гривні готовий хоч завтра зібрати Раду

Верховна Рада України буде готова оперативно зібратися для того, щоб прийняти рішення щодо стабілізації курсу національної валюти
Depo.Влада
25 лютого 2015 15:31
ФОТО: depo.ua
Гройсман заради стабілізації гривні готовий хоч завтра зібрати Раду
Гройсман заради стабілізації гривні готовий хоч завтра зібрати Раду

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, передає depo.ua.

«Верховна Рада буде готова оперативно зібратися для того, щоб прийняти термінові рішення щодо стабілізації ситуації на фінансових ринках України. Ми будемо готові заслухати економічний блок уряду і керівництва Нацбанку», - написав він.

При цьому Гройсман зазначив, головне завдання парламенту і Кабміну - знайти реальні виходи з нинішньої ситуації.

«Тому уряд спільно з парламентом мають терміново підготувати ряд кроків, які б дали можливість стабілізувати фінансовий сектор», - написав він.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк поїхав з міністром фінансів Наталією Яресько до президента України, щоб домогтися розмови з головою Нацбанку Валерією Гонтаревою. Зазначимо, що такою була реакція Яценюка на рішення Нацбанку про закриття міжбанківського валютного ринку.

Пізніше стало відомо, що Порошенко проводить нараду з головою Нацбанку Гонтаревою, прем'єр-міністром Яценюком і міністром фінансів Яресько.

Нагадаємо, Нацбанк своєю постановою ввів тимчасову - строком до 27 лютого - заборону уповноваженим банкам купувати валюту за дорученням клієнтів, у тому числі за раніше поданими заявками. Так, голова Нацбанку Гонтарева заявила, що адміністративні заходи Національного банку України на валютному ринку, включаючи введені на цьому тижні обмеження для імпортерів, узгоджені з Міжнародним валютним фондом.