Депутатську недоторканність знімуть не раніше осені - після вердикту КС

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про направлення до Конституційного Суду законопроекту про зміни до Основного Закону щодо недоторканності депутатів і суддів
Depo.Влада
5 лютого 2015 11:45
ФОТО: depo.ua
Депутатську недоторканність знімуть не раніше осені - після вердикту КС
Депутатську недоторканність знімуть не раніше осені - після вердикту КС

Автором постанови є народний депутат, представник президента у ВР Руслан Князевич, передає depo.ua.

У свою чергу сам Князевич пояснив, що парламент зможе остаточно позбавити народних депутатів і суддів недоторканності не раніше осені, оскільки це вимагає внесення змін до Конституції, повідомляє «Укрінформ».

«Сподіваюся, ще на цій сесії парламент зможе розглянути питання про скасування недоторканності в першому читанні (для цього треба 226 голосів), тоді на наступній сесії, яка почнеться у вересні, більш ніж двома третинами голосів Верховна Рада зможе прийняти остаточне рішення, яке внесе зміни до Конституції», - сказав Князевич.

За його словами, парламент зможе розглянути питання скасування недоторканності тільки після висновку Конституційного Суду, тому парламенту слід якомога раніше звернутися з відповідним поданням.

«Комітетом рекомендовано завтра на засіданні парламенту поставити питання про направлення цього проекту (про зняття депутатської та суддівської недоторканності, - ред.) до Конституційного Суду», - зазначив нардеп.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні парламент планує розглянути питання про зняття недоторканності з депутатів та суддів.