Депутати закликали ЄС назвати термін скасування віз для українців

Верховна Рада України закликала країни – члени Євросоюзу підтримати Україну в питанні безвізового режиму і назвати чіткі строки скасування віз
Depo.Влада
14 травня 2015 20:17
ФОТО: depo.ua

За відповідну постанову проголосували 228 парламентарів, повідомляє depo.ua.

Народні депутати, зокрема, закликали інституції та держави-члени ЄС "продемонструвати довгоочікуваний акт солідарності і підтримки українського народу, звернутися до учасників Ризького саміту з пропозицією дати позитивний сигнал щодо запровадження безвізового режиму для громадян України і Грузії і визначити при цьому чіткий термін запровадження безвізового режиму".

У документі зазначається, що виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму стало рушійною силою масштабних перетворень і реформ в Україні.

Голові Верховної Ради доручено невідкладно направити текст звернення до Європарламенту, Європейської комісії та національних парламентів держав - членів ЄС.

Нагадаємо, що сьогодні президент Петро Порошенко також закликав Євросоюз надати більш чіткі європерспективи для країн "Східного партнерства", які твердо заявили про європейські прагнення. Глава держави зазначив, що Україна розраховує на позитивну оцінку її дій на шляху євроінтеграції та відкриття для українських громадян перспективи безвізового режиму на травневому саміті "Східного партнерства" у Ризі.