Депутати відновили фінансування санаторіїв вишів з Фонду соцстрахування

Сьогодні Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів)
Depo.Влада
3 листопада 2015 14:12
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 234 парламентарі, передає depo.ua.

Необхідність документу мотивована тим, що під час прийняття Закону України "Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці" не було передбачено умов для функціонування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій. А до ухвалення цього закону санаторії-профілакторії частково фінансувались з коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності.

Після об’єднання фондів соціального страхування функцію часткового фінансування закладів такого типу не було враховано, а інші умови для забезпечення їх життєдіяльності – не запропоновано.

"Проблему можна вирішити шляхом внесення відповідних змін щодо функціонування та фінансування санаторіїв-профілакторіїв до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування", - зазначено у пояснювальній записці.

Отже, Фонду соцстраху дозволили визначати порядок часткового фінансування, забезпечувати оздоровчі заходи, укладати договори на часткове фінансування. 

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.