Депутати планують відкликати голоси за закон про реструктуризацію кредитів

Депутати Верховної Ради від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко та від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко заявили, що збираються відкликати свої голоси за закон про реструктуризацію валютних кредитів
Depo.Влада
3 липня 2015 07:03
ФОТО: depo.ua

Про це нардепи повідомили на своїх сторінках у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Друзі, я вчинив як ідіот. Завтра відкликаю голос. Для мене був шок, коли прийшовши додому і переглянувши підсумки голосування, виявив, що 1558 прийнятий в цілому. Зараз чекаю стенограму - як сформулював Гройсман. Я не чув, щоб мова йшла про закон в цілому", - написав Луценко.

"Завтра відкличу свій голос за 1558-1. У тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто інформація. Але я неодноразово публічно проти цього закону, тому буду послідовним", - зазначив Черненко.

Нагадаємо, Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроекту.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.