Депутати пішли з засідання раніше, щоб попрощатися з Тарановим

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове засідання на 10 хвилин раніше, щоб депутати встигли попрощатися з загиблим заступником голови Адміністрації президента Андрієм Тарановим
Depo.Влада
21 вересня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua

Парубій зазначив, що Таранов має багато заслуг перед Україною і його пам'ять слід вшанувати, передає depo.ua.

Депутати пішли з засідання раніше, щоб попрощатися з Тарановим  - фото 1

Як пізніше повідомило "Дзеркало тижня", громадянська панахида проходила в Будинку офіцерів, куди з 10 ранку прийшли сотні людей.

Депутати пішли з засідання раніше, щоб попрощатися з Тарановим  - фото 2

"Попрощатися з Тарановим прийшли багато українських політиків і працівники правоохоронних відомств. Серед них – Хатія Деканоідзе, Антон Геращенко, Арсен Аваков, Юрій Луценко, Віктор Муженко", – повідомило видання.

Депутати пішли з засідання раніше, щоб попрощатися з Тарановим  - фото 3

Поховають Таранова на Байковому кладовищі.

Нагадаємо, що голова Верховної Ради України Андрій Парубій наказав оприлюднити прізвища народних депутатів, які сьогодні відсутні в сесійній залі.

На сайті парламенту повідомляється, що сьогодні у Раді присутні 325 нардепів, відсутні - 98. При цьому більшість законопроектів, які сьогодні розглядаються у сесійній залі, не голосуються.

Сьогодні в Києві ховають загиблого заступника голови Адміністрації президента Андрія Таранова.

Андрій Таранов, який з грудня 2014 року працював заступником голови президентської адміністрації,  загинув 18 вересня, катаючись на водному мотоциклі у Києві

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада