Депутати ПАРЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО)

Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко на зимовій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) роздав делегатам футболки зі слоганом "Не слухайте російської пропаганди" в рамках інформкампанії "Pro Україна"
Depo.Влада
27 січня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua
Депутати ПАРЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО)
Депутати ПАРЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО)

На своїй сторінці у "Фейсбуці" нардеп пояснив, що намагається використовувати будь-яку можливість для зустрічей і переговорів з представниками європейських партій, щоб роз'яснити позицію України і розвіяти міфи російської пропаганди.

Депутати ПАСЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО) - фото 1

"Учора я провів зустріч з депутатами від Нідерландів, бо скоро там відбудеться референдум щодо асоціації Україна-ЄС. Як символічний знак підтримки футболку прийняли представник сенату Нідерландів Пол Шнабель, а також член нижньої палати представників Kooс Шувенаар. Крім того, я зустрівся і з іншими європарламентарями. Свою солідарність з Україною висловили міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, представники польського сейму і сенату - Даніель Мілевський, Ярослав Обремський і Домінік Торчинський ; депутат парламенту Чехії Христина Зеленкова, а також сестра Надії Савченко - розумниця і красуня Віра Савченко, яка із задоволенням наділу футболку ", - написав Гончаренко.

Депутати ПАСЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО) - фото 2

За його словами, Україна потребує поліпшення свого іміджу в очах європейців.

Депутати ПАСЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО) - фото 3

"Ми як ніколи раніше наблизилися до воріт ЄС і ми не маємо права знехтувати цим шансом. Саме тому я буду використовувати будь-яку можливість, щоб розірвати павутину брехні, якою кремлівська пропаганда обплутала всю Європу. Занадто великою ціною нам дається європейський вибір, але саме за ним наше майбутнє", - написав Гончаренко.

Депутати ПАСЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО) - фото 4

Депутати ПАСЄ покрасувалися в антипутінських футболках (ФОТО) - фото 5

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад