Деякі депутати образилися на слова Савченко

Виступом Надії Савченко у Верховній Раді задоволені не всі депутати
Depo.Влада
31 травня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
Деякі депутати образилися на слова Савченко
Деякі депутати образилися на слова Савченко

Зокрема, як написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" нардеп від БПП Олександр Бригинець, депутатм не сподобалося, що Савченко "забула" про своїх колег, які також побували у зоні АТО, передає depo.ua.

"Савченко депутатам: я не дам вам забути загиблих і полонених... Звичайно, Савченко героїня, але і в залі чимало тих, хто пройшов в АТО "ікрим ірим". Тих, хто вже півтора роки не дає забути і загиблих, і полонених. І якщо вони не померли чи не потрапили в полон - це не їхня вина. І якщо їх не витягали усією країною - це не їхня вина. І жінок-депутаток, які немало зробили під кулями, немало. Чи будемо мірятись, хто зробив більше? Винайдемо патріотометр?" – пише депутат.

Бригинець нагадав Савченко, що і депутати парламенту немало зробили для її звільнення.

"Я - Савченко: ті, до кого ти так зверхньо звернулися, також пам'ятали і рятували тебе - це і Володимир Ар'єв, і Ірина Геращенко, і Андрій Парубій, і колеги по фракції, і увесь зал, що обрав тебе делегатом ПАРЄ", - написав він.

"Я особисто мало чим допоміг, бо під час моєї поїздки до неї мене депортували, а потім я не був депутатом і не міг голосувати за певні рішення та робити відповідні звернення... Але я після півтора років в АТО теж чимало чого пам'ятаю. Тож, думаю, Надії варто зрозуміти, що немає такого поняття як "усі ви депутати", що є багато різних пристойних людей тут під куполом. І героїв Майдану, і героїв АТО. Яких точно не більшість, але вони є. І сама Савченко цьому очевидний доказ", - написав Бригинець.

Депутати образилися на слова Савченко - фото 1

Нагадаємо, під час свого виступу у Верховній Раді Надія Савченко звернулася до депутатів із закликом пам'ятати про подвиг загиблих героїв АТО. 

"Я повернулася і не дам вам забути, тим, хто сидить у цих кріслах ВР, про тих хлопців, які починали віддавати життя за Україну на Майдані і продовжують зараз помирати за неї на Донбасі. Я не дам вам забути, тому що якщо хто-небудь з вас був на цвинтарі, то ви могли відчути те, що відчувала я: вони не лежать, вони стоять. Вони стоять: з нами Україна і вони не ляжуть в могили, поки ми не отримаємо ту Україну, за яку померли вони і про яку ми мріємо", - заявила Савченко.

Читайте також: Перший виступ Савченко з трибуни Ради (ВІДЕО)

Більше політичних новин читайте на