Депутати відклали закон про квоту на роботу для бійців АТО

Верховна Рада відправила на повторне перше читання в профільний комітет проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштування учасників бойових дій)
Depo.Влада
2 лютого 2016 16:47
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 242 парламентарі, передає depo.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект розроблено з метою надання додаткових гарантій у працевлаштуванні громадянам, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, отримали статус учасника бойових дій та були звільненні з військової служби.

Законопроектом пропонується доповнити чинний Закон "Про зайнятість населення" нормою, згідно з якою додаткові гарантії у сприянні працевлаштування поширюватимуться на учасників бойових дій, зокрема обов’язок підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлювати квоту у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для працевлаштування категорій громадян, передбачених ч. 1 ст. 14 Закону, в тому числі учасників бойових дій.

Крім того, щомісяця роботодавцю будуть відшкодовуватися соціальні витрати в розмірі єдиного внеску на соціальне страхування за працівника – учасника бойових дій в зоні АТО

Більше новин політики читайте на Depo.Влада