Депутати ЄП заявили про необхідність якнайшвидше надати Україні безвіз, - Геращенко

Члени комітету Європарламенту Плєнкович і Ауштравічус у своїх виступах заявили про необхідність якнайшвидше надати Україні безвізовий режим із Євросоюзом
Depo.Влада
21 червня 2016 21:47
ФОТО: depo.ua

Про це написала у "Фейсбуці" член української делегації у ПАРЄ Ірина Геращенко, передає depo.ua.

Вона наводить слова парламентарів, що таке рішення буде "справжнім виявом солідарності з українським народом".

"Доповідач комітету LIBE Європарламенту у своєму виступі відзначила виконання Україною всіх зобов'язань у рамках ПДВЛ, тому, за її словами, відповідь ЄС має бути адекватною і жодні затримки не можуть бути виправдані", - пише Геращенко.

Окрім того українські депутати, що входять до парламентського комітету асоціації, зустрілися з членами комітетів LIBE та AFET у Європарламенті, доповідачами цих комітетів з українського безвізового досьє.

Вони заявили, що розгляд питання про надання Україні безвізу не може бути призупинений або об’єднаний з безвізовими досьє Туреччини чи Косово, оскільки "деякі з цих країн ще не завершили виконання своїх зобов'язань у рамках візової лібералізації".

Раніше глава МЗС України Павло Клімкін підкреслив, що Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом пізніше Грузії, однак питання про призупинення процедури не стоїть.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада