Депутати домовились із Шокіним про створення групи для доопрацювання закону "Про прокуратуру"

Народні депутати вирішили створити робочу групу із доопрацювання закону "Про прокуратуру"
Depo.Влада
24 квітня 2015 11:47
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат від "Народного фронту" Леонід Ємець, передає depo.ua.

"Щойно разом з заступником голови парламенту пані Оксаною Сироїд та депутатом від фракції "Самопоміч" Оленою Сотник мали робочу зустріч із Генеральним прокурором Віктором Шокіним. Домовились про створення робочої групи із доопрацювання закону "Про прокуратуру". Основні принципи - відкритість і прозорість призначення прокурорів та категорична відсутність загального нагляду", - повідомив Ємець.

Він також відзначив, що під час зустрічі обговорили також розслідування злочинів проти Майдану.

"Генеральний прокурор запевнив що до кінця місяця буде створено окремий реєстр справ. Відкритий і публічний", - повідомив народний депутат.

Нагадаємо, 21 квітня Верховна Рада прийняла рішення про відтермінування введення в дію закону "Про прокуратуру" до 15 липня.

"Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо відтермінування набрання чинності)" розроблено з метою відтермінування його введення в дію, що пов'язано як з наявністю чисельних недоліків та неузгодженостей суто технічного характеру, так і відсутністю відповідних процедурних механізмів, що ускладнює, а то й унеможливлює втілення положень нового Закону в життя",- йдеться в пояснювальній записці до проекту закону.