Депутати Держдуми після обіду запруться з потенційним послом в Україну

Сьогодні на засіданні комітету Держдуми заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін в закритому режимі представить кандидатуру Михайла Бабича на посаду посла Росії в Україні
Depo.Влада
29 липня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив перший заступник голови Держдуми Російської Федерації Іван Мельников, передає depo.ua.

"Сьогодні в Держдуму надійшов лист з питання про призначення посла Російської Федерації в Україні. Сьогодні у зв'язку з цим відбудеться засідання комітету з міжнародних справ, воно відбудеться о 15:30. Відповідно до нашого регламентному воно буде проходити в закритому режимі. На цьому засіданні буде присутній і сам кандидат, Михайло Вікторович Бабич, і його кандидатуру буде представляти статс-секретар, заступник міністра закордонних справ Григорій Борисович Карасін", - сказав Мельников.

Він додав, що відповідно до регламенту, у учасників зустрічі буде можливість поставити питання кандидату на посаду посла.

Нагадаємо, що  вчора, 28 липня,  президент Росії Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова з посади посла Росії в Україні, яку він обіймав понад шести років.

Довідка: Михайло Бабич зараз займає посаду повпреда президента в Приволзькому федеральному окрузі. Бабич — виходець з силових структур, служив в ВДВ і військах КДБ, а також керував корпорацією "Антей", недовгий час був помічником глави прикордонної служби ФСБ. З 2003 по 2011 рік був депутатом Держдуми.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада